Sesli Rehber,
Guide Player,

Dijital Müze

 
 • Elektronik Rehber
 • Mobil Rehber
 • Guide Player
 • - GP 933
  - GP 900
  - GP 833
  - GP 800
  - GP 801
  - Teknik Özellikler
  - Kullanım Kılavuzu
  - Galeri
  - Referanslar
 • Guide Port
 • Tour Guide
 • Hac Umre Rehberi

 • Dünyayı


  mobil rehber ile dinleyin

  Anlaşılması kolay, modern,
  heyecanlı bir gezi için
  birçok dilde sesli, mobil rehberiniz
  MÜZELER
  SERGİ ALANLARI
  ÖREN YERLERİ
  ŞEHİR TURLARI  GP MOBİL REHBER, sizin tur rehberliğiniz ve bilgi ihtiyacınız için bir çözümdür. GP MOBİL REHBER sınırsız dil desteğine sahiptir. Guide Player sayesinde ziyaretçiler rahat, kolay, eğlenceli, kalıcı ve eğitici bilgiler alabilecektir.
  Pratik olan GP MOBİL REHBER uygulaması ile objelerin yanına yerleştirilmiş olan Numara, QR code yada otomatik tanımlayıcılar sayesinde ziyaretçiye bilgiler aktarılır.  GP MOBİL REHBER, istatistik ve raporlama yazılımı ile ziyaretçi profillerinden eser performanslarına kadar bir çok konuda detaylı rapor alabilirsiniz.
  GP MOBİL REHBER uygulaması ile işitme engeli ziyaretçilerinize daha konforlu bir gezi imkanı sağlarsınız. İşaret dili prodüksiyon özeliği sayesinde küçük ekrandaki yazıları okumak yerine direk izleyerek bilgi alabilirler.


  Ipodlar ile gelen standart kulaklıklar kişiye özeldir. Kiralama usulu ile çalışılan yerlede hijyen sorunu oluşabilir. Bu sebepten GP-01 kulaklıkların sünger değişimi bu soruna ideal çözümdür.
  IPOD TOUCH 5G TEKNİK ÖZELLİKLER
  Hafıza
  Dahili 16 gb
  Boyut ve Ağırlık
  Yükseklik: 123,4mm, Genişlik: 58,6mm Derinlik: 6,1mm, Ağırlık: 88 gram
  Bağlantı
  802.11a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.0
  Ekran
  Multi-Touch IPS teknolojisine sahip 4 inç geniş Retina ekran, 1136x640 piksel çözünürlük Parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan kaplama
  Giriş ve Çıkış
  Lightning konnektörü, 3,5 mm stereo kulaklık jakı, Yerleşik hoparlör, Mikrofon
  Güç ve Pil
  Şarj edilebilir yerleşik lityum iyon pil Şarj süreleri: Yaklaşık 2 saatte hızlı şarj, yaklaşık 4 saatte tam şarj Müzik çalma süresi:Tam şarjla 40 saate kadar Video oynatma süresi:Tam şarjla 8 saate kadar
  Ses Çalma
  Frekans tepkisi: 20 Hz ila 20.000 Hz
  Yazılım
  ios 8.0, güdümlü erişim, mobil rehber
  Aksesuarlar
  Boyun askı ipi, kulaklık, koruma kılıfı
  ŞARJ CİHAZI ÖZELLİKLERİ
  iPod touch 5G için 30 ünitelik şarj ve senkronizayon yuvası , 30 koruyucu cihaz kılıfı ile birlikte çalışır. Bu özellikle iOS cihazların kurumsal dağıtımları senkronize etmek ve şarj için tasarlanmış kablosuz tek sistemdir.

  Nasıl Çalışır
  Yuva 30 iPod touch 5G cihazını yerleşik bir güç kaynağı kullanarak şarj eder ve güvenli bir şekilde herhangi bir standart duvar prizine takılabilir.

  Optimum Cihaz Desteği Ve Koruma
  Amaca yönelik koruyucu iPod touch 5G kılıfı ile çalışır. Yuvada, yerleştirme kolaylığı ve optimum koruma desteği sağlamak üzere tasarlanmış bir kalıp destek alıcısı bulunuyor. iPod touch 5G ‘yi yerleştirmek için alıcılar “anahtarlı” dır. Dahiyane tasarımda, alıcı sağlanan kılıf olmadan da cihazları kabul eder. Ancak, alıcıya üçüncü taraf kılıflar yerleştirilemez.

  Teknik Boyutlar : 36,8 x 45,9 x 8,3 cm
  Ağırlık: 9,5 kg
  Güç Kaynağı Giriş: 100-240V AC